Zabiegi na twarz

Salon kosmetyczny Akai w Toruniu poleca w swojej ofercie zabiegi na twarz. Proponujemy nieinwazyjne procedury o wysokiej skuteczności przy użyciu kosmetyków opartych o doskonałe składniki. Wykonujemy popularne oczyszczanie, z wykorzystaniem technologii: peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja oraz oczyszczanie laserowym peelingiem węglowym.
Osobom pragnącym wyjątkowego nawilżenia, ukojenia skóry i relaksu dla ciała polecamy infuzję tlenową oraz bar tlenowy. Jest to doskonały zabieg niwelujący także skutki smogu i zanieczyszczenia środowiska, jakie wpływa także na skórę.

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie usług anty-aging.

Należy pamiętać, że skóra starzeje się od około 25 roku życia i już wtedy warto zastosować odpowiednie zabiegi w naszym salonie.
Zapraszamy zatem na szeroki wybór peelingów medycznych z kwasami i retinolem. Preparat zawsze dobierany jest indywidualnie do cery Klienta.
Możemy skutecznie walczyć nie tylko z trądzikiem, ale też zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami oraz wysuszoną skórą.

Jednym z często wybieranych zabiegów w salonie Akai jest Larens Biopepide Professional, znany jako „Sekret Wiecznej Młodości PRO”,
nagrodzony medalem Qltowy kosmetyk. To procedura bogata w biopeptydy. Wyjątkowa skuteczność widoczna jest już po pierwszym zabiegu, nawet u Seniorów.

Szanując różne potrzeby naszych Klientów wykorzystujemy tylko kosmetyki naturalne, przetestowane na cerach wrażliwych i alergicznych.

Każdy może wzbogacić dobroczynne działania naszych wyjątkowych kosmetyków kupując je u nas i stosując w domu.

Salon kosmetyczny Toruń, Akai makijaż permanentny i kosmetyka poleca swoje zabiegi na twarz.

Zapoznaj się z naszym cennikiem zabiegów kosmetycznych i sprawdź ile kosztują zabiegi na twarz w naszym salonie.