Regulamin dla usługi makijaż permanentny

Aby zapisać się na zabieg – zapoznaj się z regulaminem:

1. Rezerwacja terminu wiąże się z koniecznością uiszczenia zadatku w kwocie 200 zł na wskazany mailowo podczas rezerwacji numer rachunku bankowego. Na zadatek czekam 3 dni robocze od momentu złożenia rezerwacji. Jeśli zadatek nie wpłynie na konto, termin zostaje anulowany.
Zadatek jest zaliczany na poczet wykonywanego zabiegu, w razie rezygnacji Klienta przepada.

2. Jeśli posiadasz stary makijaż permanentny poinformuj mnie o tym podczas rezerwacji terminu. W takich sytuacjach niezbędna jest najpierw konsultacja w salonie.

3. Nie pracuję na starych makijażach, których nie mogę skorygować tak, aby ten wykonany wcześniej nie był widoczny. Musisz się więc liczyć z tym, że aby wykonać u mnie piękny makijaż konieczny może być zabieg rozjaśnienia lub całkowitego usunięcia starego makijażu. W moim gabinecie usuwam makijaże opatentowaną i certyfikowaną metodą PMU Remover i certyfikowaną metodą laserową.
Jeśli istnieje możliwość usuwania makijażu obiema metodami – decyduje o tym Klient.
Jeśli nie iestnieje możliwość usuwania makijażu jedną z metod, a Klient nie wyrazi zgody na tę, która będzie skuteczna, odmawiam wykonania makijażu permanentnego.

4. Przeciwwskazania do wykonania zabiegów: nieunormowana tarczyca, nieunormowana cukrzyca, choroby nerek, nadciśnienie, choroby serca, przyjmowanie leków powodujących rozrzedzenie krwi, choroby nowotworowe, ciąża, karmienie piersią, schorzenia skóry w obrębie planowanego zabiegu, spożywanie alkoholu i narkotyków, świeże blizny, łuszczyca, choroby zakaźne AIDS, HIV, żółtaczka, padaczka i aktywna opryszczka.

5. W 90% przypadków niezbędna jest korekta wykonywana w terminie 5-6 tygodni.

6. Jeśli decydujesz się na “jednospotkaniowe” odświeżenie makijażu – płatne połowę aktualnej ceny, a efekt Cię nie zadowoli, druga korekta jest płatna kolejną połowę aktualnej ceny zabiegu.

7. W przypadku niezastosowania się do moich zaleceń pozabiegowych lub zatajenia informacji o stanie zdrowia, co skutkuje niewystarczającym efektem pigmentacji, korekta jest odpłatna 100% aktualnej ceny.

8. Proszę o punktualne przybycie. Ponad 20 minutowe spóźnienie uniemożliwia wykonanie zabiegu.

9. W niektórych przypadkach, ze względu na specyfikę pracy, wejście do gabinetu może się odbyć z niewielkim opóźnieniem.

10. Czas trwania zabiegu jest orientacyjny i może się wydłużyć.

11. Aby przygotować się  do zabiegu – nie spożywaj alkoholu ani środków przeciwbólowych.

W przypadku makijażu permanentnego ust 3 dni przed zabiegiem oraz 3 dni po zabiegu należy zażywać tabletki przeciwwirusowe na opryszczkę zgodnie z zaleceniami lekarza.